si na:

 DôVOD WEBU  

 
 
 

 navigácia výberu

Hlavná strana -
Čo je to? -
Dôvod vzniku webu -
Prvé boty na ulici -
Ako utrhnúť plot -
Cez centrum mesta -
Prečo ich nekúpiť -
Prečo ich kúpiť -
Videá -

Inzercia -
Fórum -
 

 

 

 

 

Dôvod webu

Skôr než napíšem čokoľvek iné - stránky vznikli, lebo som to chcel.  Poweriser ma upútal žil som ním. Žil som chvíľu dokonca pre neho. Takže tak. Prvé video, čo som videl bolo niečo podobné na tento spôsob. Pozrite si ho aj vy.

Kedysi tu mal byť celkom iný web, mal podporovať powerisery, celú vec, aj ja som chcel podporovať poweriser, ale po čase mi ho práve určití ľudia znechutili, Toma (pôvodne tu zakladal stránku on) znechutili načisto poriadne práve ľudia od poweriser lebo im vraj ukradol logo zo stránky a dal ho sem, pritom bolo iného rozlíšenia a text čo bol na tejto stránke pred tým bol úplne pomiešaný preklad z wikipedie, aj ten im vraj vadil. Vraj im ukradol logo. Pritom to iste logo a v ich pravom rozlíšení je na celom internete na troch tisícoch prdeliach webov. A práve takí ľudia čo na nich zarábajú a strašne ich skomercionalizujú, ako predajcovia a na reklamných akciách a napríklad na volebných mítingoch Smeru skákali tiež na klokankách, tak tí nepridávajú moc na popularite aspoň podľa mňa. A nech mi prosím nepíšu žiadny taký čo nechcem, nepotrebujem čítať vyhrážania sa že o niekom píšem alebo píšem o niečom. Mne nech láskavo vážne nepíšu že som niekomu ukradol logo, seriem na logo, spravil som si vlastné, ja mám skákačky originál a predávam to za osmičku slovenských. Ak som už predal tak tu možno nedal aktualizované info lebo mám i tak beztak dosť práce v civilnom živote. Kedysi ale s Tomom sme tu chceli dať kopec názorov na topánky finty a lekcie a keďže som mal mnoho čo povedať, Tom mal chybu, že sa dostal k neoriginálom powerskip, boli o niečo ťažšie a taktiež má podobné skúsenosti ako ja, hoci menej aj dĺžkou "testovania". Keďže som teda mal viac skúseností a aj chute a času, venoval som sa tým svojim dosť.

Mám kopec fotiek a videí, ale nepotrebujem ukazovať svoj ksicht, aj keď som váhal asi celý mesiac že ktoré foto tu dám a mal som pripravené fotky s výrezom môjho ksichtu no aj tak som to sem nakoniec nedal. Tí, komu to vadí, prosím nepíšte mi, skrátka to sem nedám. Na publikovanie by som si musel vyrezať okrem hlavy aj brucho a to potom už sa nedá na to pozerať natož dať na web. Pustil som sa teda do webu, len tak pre radosť, že napíšem nejaké názory a just. To len preto že som to sám sebe slubil pred rokmi, že vybudujem super veľký web, ale nestalo sa tak. Stále ma to žralo už viac než rok, že som to chcel pre poweriser spraviť, raz som sa rozhodol teda spísať všetky myšlienky a skôr ako tie moje poweriseri predám, sa odhodlám k publikovaniu. Stránku v príprave sme mali kedysi, avšak nebola záloha, alebo bola avšak neviem kde. Začínam teda od nuly. Aspoň sa pobavkám. Vitajte.

 

Čo sú to skákacie topánky:
Možno ani neviete čo to je a ja vám to teda predstavím, ja vám to teda poviem. Skákacie topánky sú kórejský vynález - dali tomu meno Poweriser, druh adrenalínového alebo skôr vlastnej kategórie šialeného športu. Niekto im hovorí sedemíľové boty, niekto poweriser, niekto dokonca klokanky, vo svete známe ako jumping stilts - skákacie boty. Dá sa na nich skákať, preskakovať, utekať na veľmi veľké vzdialenosti ale čo je nevýhoda, tie konce plastové sa časom opotrebujú a vy musíte za nemalý peniaz kúpiť nové. Keďže som mal original poweriser, tak som mal o problém postarané aspoň tým vedomím, že keď sa mi pokaslú moje konce nášlapok , tak si môžem kdekolvek kúpiť pasujúce iné konce nové. Fungujú podobne ako lyžiarky ale samozrejme vyzerajú inak. Zapíanie je pevné, musí byť. Pre rôzne hmotnosti je určený rôzny poweriser. Nuž potom čo sa týka konštrukcie tak je kovová, hliníková alebo skrátka ak som to správne odhadol, je tam zliatina viacerých ľahkých kovov, aby sa to dalo uniesť a behať s tým. Hlavná súčiastka okrem zapínania a konštrukcie je pružina, alebo skôr veľký čierny špeciálny pruh z pružných umelých látok. Vraj presne tento materál slúži aj v letectve pri výrobe vrtulí vrtuľníkom a lietadlám pre platne vrtulí. Zaujímavé zistenie ale čo je na nej pravdy naozaj netuším, no všade som sa dočítal že to je pravda. Pod nohami kus vrtuľníka teda a vy vyrážate niekam von, pofrajerčiť, popreskakovať kopec vecí a nezabudnite na to posledné - bezpečnosť. Viac nájdete tuna.

 

 

© 2009DIZAJN VENOVANÝ SERVEROM - N-GAMES.EU   - zodpovedný vecúdu webu a autor textov som ja !!!