si na:

 Prečo ich KÚPIŤ  

 
 
 

 navigácia výberu

Hlavná strana -
Čo je to? -
Dôvod vzniku webu -
Prvé boty na ulici -
Ako utrhnúť plot -
Cez centrum mesta -
Prečo ich nekúpiť -
Prečo ich kúpiť -
Videá -

Inzercia -
Fórum -
 

 

 

 

 

Prečo ich radno kúpiť

Okrem dôvodov prečo ich nekúpiť by sme samozrejme našli niekoľko dôvodovprečo ich skrátka mať a prečo ich získať.  Dá sa nimi získať ďaleko viac a pre tých šikovnejších tu mám aj pár tipov.

1. Pútate pozornosť:

S niečím takýmto na seba napútate pozornosti viac než hocičím doteraz. Je to tak.  S niečím takým sa mnoho ľudí ani len nestretlo a vy ste ten čo má za úlohu im  to ukázať. Alebo sa aspoň pofrajeriť. Viac si vás všimnúaj tí, čo vás doteraz prehliadali  že ste nezaujímavý. Ak chcete nejak vylepšiť svoju povesť, rating, svoje JA aspoň čo sa názorov šialeností-chtivých ľudí týka, práve poweriser u nich môže byť vstupenkou do ich kruhov pre vás. No ale k ľuďom, u ktorých zabodujee len takto sa moc nehrňte.  Väčšinou nepôjde o naozajstných priateľov, avšak občas sa môže stať že len v´daka ich záujmu o skákciae topánky budú mať čas spoznať, že ste fajn.  Alebo spoznať že ste totálny debil. Stať sa môže čokoľvek.

2. Zbalíte baby

Niekomu stačí možno aj toto  a hoci a niekto bude považovať za debila,  debil bude skôron, lebo to sa vážne stalo. Áno, podarilo sa mi zbaliť babu, len preto že ma zastavila na sídlisku že si to chce strašne skúsiť a vie o čo ide. A tak se sa zblížili a bol z toho celkom pekný vzťah, dodnes sme dobrí priatelia, hoci nie posteľoví. 

3. Podnikavci zarobia

Ak máte živnosť alebo ste známy niekoho čo má nejakú firmu, môžete sa u neho zamestnať ako roznášač letáčikov. Každý si od vás ezme letáčik ak k nemu prihopkáte s týmto čudom a skôr si váš všimne. Nie vždy budú nadšení, lebo budú čakať že im  nesiete leták ako vyhrať hentú blbosť na ktorej ste prišli. Mne sa to stalo.  Všetci čakali že rozdávam letáky o súťaži, a pritom to bola reklama na novú galantériu či práčovňu. Oboma som sa nechal zamestnať na dohodu a vykonal tak prácu za ktorú som dostal zaplatené a aj daňovo to bolo v poriadku, a daňováci a iní hajzli mi mohli akurát tak vylízať ritný otvor - niekto sa mi totiž vyhrážal že zarábam isto na tom a nemám živnosť.  Ja som si to vyriešil inak a tak som sa nechal zamerne zamestnať na dohodu, a frajer čo sa mi len tak z nudy začal vyhrážať sa snažil zbytočne. Hovadiar šlahnutý.  Ach jááááj. Macher.  Takých milujem. Skrátka sám sebe j okoliu dokázať aký je on kápo macher, stopercentný šéf každého naokolí. Magor prvej triedy - Lukáš K. Prašivec na druhú. To celé vykráťte ešte slizkým chrapúňom a vyjde vám ako výsledok on.

4. Zarobíte ak ich požičiate ďalej.

Alebo aspoň urobíte prenájom.  Vás prestanú baviť a tak ich prenajmete niekomu známemu,  nezabudnite ale spísať dohodu o poškodení, že v prípade poškodenia sa bude odratávať cena z prípadnej zálohy alebo cena dodatočná pridávať. Dohodnite sa na dohode a fotografie nech sú dokladom o stave pred požičaním. ja som požičal síce zadarmo susedovi ale po dvoch dňoch mi ich vrátil doškrabané od jeho pádov ale tiež zošúchaný čierny obal tej pevnej pružiny vzadu.  "Fero, s tebou sa už o tej veci nemienim baviť, takže nepíš mi ani žiadne vyjadrenie ani ospravedlnenie. ". Bohužiaľ to tak je keď mu veríte a on vám pri vrátení bude stále tvrdiť, že to tak bolo a  že som si to ja nevšimol a že on vlastne ich ani nepoužil že si to rozmyslel že sa nevedel na to ani postaviť  a predsa len na tom stál,  veď to vonku skúšal. Len čo si ich požičal a nechal som ho  nech sa pozabíja vo svojej izbe, videl som že šiel von. A presviedča ma ešte pol roka potom, že vonku s nimi nebol.  Videli ho dvadsiati ľudia a ba dokonca dvaja sa divili že dvaja v jednom vchode majú rovnaké topánky, a už rozmýšľali na zorganizovaní závodov, hoci len v štádiu vtipnej myšlienky bez skutočného zhmotnenia myšlienky. Takže nezabudnite to spísať, inak ste v háji a naletíte. Taktiež je niečo dobré do zálohy mimo prenájom. A materiálny prenájom je fajn. Ak niečo potrebujete od niekoho, alebo protislužba.

5. Zdravotná stránka

Jasné  aj to tu je,  veď športom k zdraviu. teraz ale platí aj čiastočne - športom k úrazu. Záleží od vás. Pravdou je ale že ak vás to chytí, môžete na tom skákať a skákať a vylepšovať svalstvo a stavbu kostí aj svalstva na kolenách aj na rukách. Vylepšíte si kondičku a dvojmetrové kroky predsa len dodajú na odvahe a sebavedomí. Čím viac budete tptu vec dobre ovládať, tým viac z vas bude pre samého seba profík a zdatný človek,  čo je niečím výnimočný. Pre vás samého je to jedna z vecí čím sa zvýši vaše sebavedomie už len preto že nie každý a nie vzdy sa hned na todokaze niekto postaviť a keď to bude skúšať a nepodarí sa, pochopiteľne e sa nepodarí, lebo každý si bude myslieť že to je také jednoduché.  Ale nie je. Vtedy vám dá za pravdu že to chce odvahu (ale aj prachy) aby ste také niečo mohli mať a používať. 

6. Spoločný koníček a ďalší priatelia

Ak vás to bude baviť a budete sa tomu viac venovať, potom  máte možnosť práve cez internet spoznať kopec ľudí, čo sa vedia baviť, vedia o tom niečo viac a skúšajú.  práve s nimi sa môžete potom baviť aj o takych veciach ako sú triky, techniky,  riešenie skokov,  turistiku ale aj zaujimavé miesta, kde skákať.  prípadne môžete robiť stretávky, dohodnúť sa a podobne. Skákacie topánky spájajú komunitu ľudí podobného žánru . zamerania . záľuby - šialenstva. Tak veľa šťastia nech sa vám podarí nájsť toho pravého človeka,alebo skupinu, nebodaj ale aj svoju budúcu lásku. Moja budúca láska powerisermaniačka určite nebude. Ale niekoho iného možno áno. . .

 

Čo sú to skákacie topánky:
Možno ani neviete čo to je a ja vám to teda predstavím, ja vám to teda poviem. Skákacie topánky sú kórejský vynález - dali tomu meno Poweriser, druh adrenalínového alebo skôr vlastnej kategórie šialeného športu. Niekto im hovorí sedemíľové boty, niekto poweriser, niekto dokonca klokanky, vo svete známe ako jumping stilts - skákacie boty. Dá sa na nich skákať, preskakovať, utekať na veľmi veľké vzdialenosti ale čo je nevýhoda, tie konce plastové sa časom opotrebujú a vy musíte za nemalý peniaz kúpiť nové. Keďže som mal original poweriser, tak som mal o problém postarané aspoň tým vedomím, že keď sa mi pokaslú moje konce nášlapok , tak si môžem kdekolvek kúpiť pasujúce iné konce nové. Fungujú podobne ako lyžiarky ale samozrejme vyzerajú inak. Zapíanie je pevné, musí byť. Pre rôzne hmotnosti je určený rôzny poweriser. Nuž potom čo sa týka konštrukcie tak je kovová, hliníková alebo skrátka ak som to správne odhadol, je tam zliatina viacerých ľahkých kovov, aby sa to dalo uniesť a behať s tým. Hlavná súčiastka okrem zapínania a konštrukcie je pružina, alebo skôr veľký čierny špeciálny pruh z pružných umelých látok. Vraj presne tento materál slúži aj v letectve pri výrobe vrtulí vrtuľníkom a lietadlám pre platne vrtulí. Zaujímavé zistenie ale čo je na nej pravdy naozaj netuším, no všade som sa dočítal že to je pravda. Pod nohami kus vrtuľníka teda a vy vyrážate niekam von, pofrajerčiť, popreskakovať kopec vecí a nezabudnite na to posledné - bezpečnosť. Viac nájdete tuna.

 

 

© 2009DIZAJN VENOVANÝ SERVEROM - N-GAMES.EU   - zodpovedný vecúdu webu a autor textov som ja !!!